^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


W sobotę 12 stycznia 2019 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Mytarce odbyło się Noworoczne Spotkanie Strażackie, na które przybyli przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej...

W sobotę 13 października br. na terenie kościoła parafialnego pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Nienaszowie odbyły się ćwiczenia taktyczno-bojowe, w których udział wzięło 16 zastępów OSP gminy Nowy Żmigród, 3 zastępy JRG PSP Jasło, Policja, ZRM Nowy Żmigród.

Czytaj więcej...

IMG 20180910 125459

10 września do jednostki OSP KSRG Łysa Góra trafił nowy, średni samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4x4 MAN TGM 13.290. W ubiegłą sobotę odbyło się jego uroczyste przekazanie i poświęcenie, na którym obecnych było wielu znamienitych gości z senator Alicją Zając i posłem Bogdanem Rzońcą na czele. Nowy samochód otrzymał imię Jan.

Czytaj więcej...

W dniach 8 – 9 października we wszystkich jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Nowy Żmigród odbyły się przeglądy operacyjno-techniczne. Przeglądy te przeprowadzone zostały przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle w obecności przedstawiciela Urzędu Gminy ds. ochrony przeciwpożarowej oraz komendanta gminnego OSP w Nowym Żmigrodzie.

Czytaj więcej...