^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Zgodnie z apelem Podkarpackiego Kuratora Oświaty przyłączyliśmy się w tym roku do obchodów Święta Flagi. Zmieniliśmy formę obchodów i zaangażowaliśmy w tę uroczystość wszystkich uczniów naszej szkoły. Po krótkiej akademii wszyscy wzięli udział w marszu drogą przez naszą miejscowość. Kolorowo ubrane dzieci, z chorągiewkami w dłoniach, ze śpiewem na ustach, pod opieką nauczycieli i czuwających nad bezpieczeństwem policjantów z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie stworzyły niezwykłe widowisko dla mieszkańców. Wszyscy przyglądali się z zainteresowaniem maszerującej grupie, a dzieci wręczały spotkanym osobom własnoręcznie wykonane biało-czerwone chorągiewki.

 

Dla uświetnienia uroczystości dla starszych uczniów zorganizowany został Bieg po Flagę.

Wśród wielu doświadczeń, które dzieci zdobywają w przedszkolu i w szkole nie może zabraknąć i tych związanych z przeżywaniem ważnych rocznic i świąt państwowych, dlatego obchody Święta Flagi w naszej szkole wpisują się na stałe w program wychowawczy szkoły, a uroczystości patriotyczne są podsumowaniem realizowanych programów.

swieto flagi katy 2015 1

swieto flagi katy 2015 2

swieto flagi katy 2015 3

swieto flagi katy 2015 4

Magdalena Wokurka