^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


laboratoria1Inwestujemy w rozwój zainteresowań naszych uczniów i dostosowanie ich kompetencji do warunków rynku pracy. Do placówek oświatowych z terenu naszej gminy trafił sprzęt zakupiony w ramach rządowego programu „Laboratoria Przyszłości”.

14 grudnia 2021 roku do szkół podstawowych, dla których Gmina Nowy Żmigród jest organem prowadzącym trafił sprzęt podstawowy w ramach rządowego programu „Laboratoria Przyszłości”.

Sprzęt, który trafił do naszych placówek przyczyni się do stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

laboratoria2

laboratoria3

CUW