^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


IMG 20210616 08445316 czerwca 2021 r. Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Nienaszowie odwiedziła Pani Sylwia, pracownik banku, opiekunka Szkolnych Kas Oszczędności.

Jest nam niezwykle miło, że nasze koło zostało wyróżnione, wybrane do promocji pozaproduktowej Banku. Spotkanie było bardzo ciekawe i uczniowie z wielką uwagą słuchali informacji dotyczących pracy banku. Na prośbę dzieci Pani opowiedziała m.in. jak wygląda skarbiec. A potem już tylko konkursy, „teścik wiedzy o świecie finansów”. Czy był trudny? - należałoby się spytać klasy III i oddziału „0”, ale ilość nagród wskazuje, że uczniowie genialnie sobie z nim poradzili. Klasa I i II  również miały quiz wiedzy, który  zaliczyły celująco.

Uczniowie mówili, że ten dzień należy do jednych z najpiękniejszych: „po raz pierwszy otrzymałem nagrodę i to taką, o której marzyłem”. Niespodzianek było wiele, trafiały do rąk wielu uczniów, nie tylko członków SKO, która była promowana wśród najmłodszej społeczności szkoły. Były wspaniałe nagrody książkowe, gry planszowe, plecaczki, piłeczki, światełka odblaskowe ufundowane przez Bank PKO BP I odział w Jaśle. Na nadchodzące wakacje te prezenty to strzał w dziesiątkę.

Dziękujemy za przybycie do naszej szkoły, za super zabawy i konkursy, za moc przekazanej wiedzy i oczywiście za nagrody.

SKO Nienaszów

SKO Nienaszów

Opiekunowie SKO – Halina i Grzegorz Kępscy

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy

Jakość powietrza

  • Jakość powietrza
  • EcoHarmonogram
  • Projekty Realizowane ze Środków Budżetu Państwa