^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


94257881 3250354121643765 1974484830628347904 oOd dzisiaj rozpoczynamy dostarczanie bawełnianych maseczek ochronnych wielokrotnego użytku mieszkańcom naszej gminy.

Maski rozprowadzane będą nieodpłatnie, bezpośrednio do domów, za pośrednictwem pracowników GOPS w Nowym Żmigrodzie, Radnych, Sołtysów oraz Strażaków OSP. Jako osoby szczególnie zagrożone epidemią − maseczki otrzymają seniorzy.

Do każdego domu, w którym mieszka osoba starsza (65 plus) − trafią 2 maseczki wielokrotnego użytku.

Ze względów logistycznych dystrybucja maseczek potrwa kilka najbliższych dni.

By ograniczyć kontakt osobisty i ryzyka z tym związane, szczelnie zapakowane maseczki będą trafiać do skrzynek na listy lub też będą wywieszane na klamkach drzwi i ogrodzeniach, jednakże w sposób który umożliwi osobom sprawny i pewny ich odbiór.

W tym miejscu dziękujemy Paniom z KGW Nienaszów, Paniom pracującym przy szkole podstawowej w Kątach oraz pracownikom i kierownictwu GOK w Nowym Żmigrodzie. Dziękujemy również Państwu z KGW w Kątach oraz tamtejszej Wspólnocie Leśno-Gruntowej, za przygotowanie oraz dystrybucję maseczek w miejscowości Kąty. To dzięki tym oddolnym inicjatywom całą akcję można przeprowadzić szybko i gospodarnie.

Wkład pracy działających w ramach wolontariatu osób, uzupełniony wsparciem logistycznym i zaopatrzeniowym ze strony Gminy Nowy Żmigród, pozwoli w krótkim czasie wyposażyć każdego seniora w naszej lokalnej zbiorowości.

Dziękujemy Państwu i łączymy życzenia zdrowia.

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy

Informacje o wyłączeniach prądu

  • Informacje o wyłączeniach prądu

Jakość powietrza

  • Jakość powietrza
  • EcoHarmonogram