Wypożyczalnia sprzętu jest formą pomocy osobom niepełnosprawnym, ale również sposobem na podziękowanie wszystkim ludziom, którzy oddają niepotrzebną odzież do specjalnych pojemników. To dzięki środkom pochodzącym z recyklingu tekstyliów możemy udostępniać osobom niepełnosprawnym sprzęt w postaci:
– trójkołowych rowerów,
– wózków inwalidzkich,
– kuli łokciowych,
– balkoników ortopedycznych,
– łóżek rehabilitacyjnych.

Sprzęt rehabilitacyjny jest dostępny całkowicie bezpłatnie dla osób prywatnych.

Aby wypożyczyć konkretną rzecz, dana osoba powinna wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej www.ecotextil.pl, po zatwierdzeniu wniosku kurier dostarczy go bezpośrednio do domu. Sprzęt można wypożyczyć na okres od 2 do 6 miesięcy, jeśli sprzęt nadal będzie potrzebny okres wypożyczenia można przedłużyć. Wypożyczający ponosi jedynie koszt związany z dostarczeniem i odebraniem sprzętu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prezes Zarządu
Monika Lipnicka '

Adres: ul. Żurawia 1, 26-110 Skarżysko-Kamienna
tel.: 600 854 648, 600 811 976
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ecotextil.pl

NIP: 663 186 79 64
REGON: 260587570
KRS: 0000410831

ULOTKA