^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


We wtorek 27 października odbył się finał powiatowy turnieju Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku w kategorii chłopców 12-letnich. Na turniej finałowy zgłosiło się 5 drużyn: SP 2 Jasło, UKS 6 Jasło, UKS Tempo Nienaszów, SP Osiek Jasielski i SP Krempna.

W pierwszym spotkaniu przegrywamy po kuriozalnej bramce z SP 2 Jasło 01. Następnie po bardzo składnej i konsekwentnej grze wygrywamy z UKS 6 Jaslo 31, a w następnych meczach wysoko pokonujemy SP Krempna i SP Osiek Jasielski. Czekamy na wynik ostatniego spotkania pomiędzy SP 2 Jasło a UKS 6 Jasło, który okazał się być decydujący o awansie do finału wojewódzkiego. SP 2 Jasło wystarczał remis, UKS 6 Jasło musiał wygrać 3 bramkami, a wygrana 1 lub 2 bramkami premiowała nasz zespół. W tym spotkaniu było wszystko: bramki, zwroty akcji, pot i łzy. Ekipa UKS 6 Jasło dwa razy już „była” w finale prowadząc 3−0 i 4−1. Ambitna postawa chłopców z SP 2 spowodowała, że spotkanie zakończyło się wynikiem 4−2 i to my cieszyliśmy się z awansu do finału w Stalowej Woli.

W środę odbył się finał powiatowy turnieju o puchar Tymbarku w kategorii chłopców 10-letnich. Na turniej finałowy zgłosiły się 4 drużyny: SP 2 Jasło, UKS 6 Jasło, UKS Tempo Nienaszów i SP Lisów. W pierwszych dwóch spotkaniach remisujemy 22 z SP 2 Jasło i 11 z UKS 6 Jasło, a w następnym meczu wysoko pokonujemy SP Lisów 120. I znowu czekamy na wynik ostatniego spotkania pomiędzy SP 2 Jasło a UKS 6 Jasło, który także był decydujący o awansie do finału wojewódzkiego. Tym razem remis premiował nasz zespół. Niestety rywale nie zagrali dla nas i po zwycięstwie 42 to drużyna SP 2 Jasło mogła się cieszyć z awansu.

Podsumowując dwudniowe zmagania muszę pogratulować chłopcom zaangażowania i ambitnej postawy we wszystkich meczach. Były to jedne z lepszych występów naszych drużyn. Nie zawsze dobra gra przekłada się na pozytywny wynik, taka jest piłka. Brawo chłopcy za walkę od pierwszej do ostatniej minuty spotkania, grajcie tak dalej i cieszcie się grą, podtrzymujcie pozytywną atmosferę, która buduje tę drużynę.

Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi, które odbywają się we wtorki i piątki w godzinach 14.4516.00 rocznik (2007 − 2009) i 16.0017.30 (rocznik 2004 − 2006).

Bogusław Sterkowicz
UKS Tempo Nienaszów

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy

Informacje o wyłączeniach prądu

  • Informacje o wyłączeniach prądu

Jakość powietrza

  • Jakość powietrza
  • EcoHarmonogram