Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie oraz Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów zaprasza do udziału w trzeciej edycji rajdu rowerowego śladami Balinta Balassiego. Po rajdach do miejsc pamięci poety w latach ubiegłych do Odrzykonia i Rymanowa przyszedł czas na nieco dłuższy rajd do Nowego Żmigrodu, który odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne w dniu 23 sierpnia 2015 roku.

 

 

Długość trasy liczy 45 km i przebiegać będzie: Krosno (rynek), Zręcin, Chorkówka, Kobylany, Toki, Nowy Żmigród.

Pomnik Balinty Balassiego umieszczony jest na frontonie Liceum Ogólnokształcącego. Powrót tą samą trasą − meta Krosno (rynek).

W zawodach uczestniczyć mogą osoby we wszystkich kategoriach wiekowych, począwszy od dzieci w wieku 12 lat (pod opieką przynajmniej jednego rodzica) do 80-latków.

Odprawa techniczna na dziedzińcu PWSZ przy ul. Kazimierza Wielkiego planowana jest na godz. 9.45, start z krośnieńskiego rynku o godz. 10.00.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo do dnia 18 sierpnia br.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz: Regulamin rajdu rowerowego