^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


plakat 2 tur 4x5 wrz paz lis gru 2022 768x960Mamy październik więc pora na kolejny turniej z cyklu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”! Przed nami drugi festiwal, który odbędzie się tym razem w Nowym Żmigrodzie. 9 października wszystkie nasze oddziały Beniaminek Soccer Schools spotkają się razem, by znów się świetnie się bawić na zielonej murawie. Jak co roku w każdej z naszych edycji OBSSL odwiedzamy Gminę Nowy Żmigród, która ponownie została gospodarzem jednego z naszych festiwali. 

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest przez Akademię Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno, Beniaminek Soccer Schools i Profbud Arenę. Sponsorem Tytularnym Rozgrywek jest firmą PKN ORLEN. Sponsorem Głównym Rozgrywek Energa SA. Sponsor Rozgrywek PROFBUD. Partnerami rozgrywek są: Gmina Korczyna, Gmina Nowy Żmigród, Gmina Miejsce Piastowe, Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie, Football Challenge App oraz GOK Korczyna.

W tę niedzielę nasza sportowa rywalizacja toczyć się będzie tak jak zwykle w trzech kategoriach wiekowych. I-rocz.2011/12; II-rocz. 2013/14; III-rocz.2015/16. Tradycyjnie gramy bez wyników i klasyfikacji. Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” otrzyma medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi medalami (zostały jeszcze dwa turnieje) utworzy jeden duży pamiątkowy medal!

Widzimy się już w tę niedzielę 9 października w Nowym Żmigrodzie!

BM8A2944 768x512

BSS