^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie zaprasza na bezpłatne webinarium z cyklu „Młodzi na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”. Wsparcie w ramach Poddziałania 1.2.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy  Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 20142020.

webinarium 09 03

Webinarium odbędzie się 10 marca 2022 r. od godz. 10:00 do 11.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 798 771 192 lub 798 771 620

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.  

Webinarium skierowane jest do osób poniżej 30 roku życia, zamieszkujących i chcących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy w szczególności osoby zamieszkujące na terenie powiatów: jasielskiego, krośnieńskiego, strzyżowskiego, sanockiego, brzozowskiego, bieszczadzkiego, leskiego.  

W webinarium weźmie udział:
– Pani Natalia Kuliga-Helnarska – koordynator projektu „Dotacje dla Młodych” z Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”,
– Koordynator projektu „Przedsiębiorca z POWERem!” z „INNOVO” Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. 

Sukcesywnie będziemy zapraszać mieszkańców pozostałych powiatów na kolejne spotkania z cyklu „Młodzi na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”. Daty webinarów uzależnione są od terminów naborów ogłaszanych przez operatorów z danego terenu. 

Program webinarium: 

  1. Powitanie uczestników, informacje organizacyjne. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
  2. Omówienie grupy docelowej.
  3. Przedstawienie wysokości dofinansowania.
  4. Proces aplikowania o dofinansowanie.
  5. Zaprezentowanie operatorów wsparcia.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań. 

Organizator webinarium: 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie
ul.Staszica 20, 38-400 Krosno
tel.:798771192, 798771620
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.