• 1.jpg
  • WWW-2.jpg
  • WWW-3.jpg
  • WWW-5.jpg
  • WWW-6.jpg
  • WWW-8.jpg
  • WWW-11.jpg
  • WWW-13.jpg
  • WWW-17.jpg
  • WWW-19.jpg
  • WWW-20.jpg

W dniu  5 lipca 2024 roku Wójt Gminy Nowy Żmigród Pan Grzegorz Bara, wręczył akty powierzenia stanowisk Dyrektorom Szkół Podstawowych oraz Przedszkola Gminnego z terenu naszej gminy.

W drodze konkursu na stanowisko Dyrektora Przedszkola Gminnego w Nowym Żmigrodzie został wyłoniony Dyrektor, którym została Pani Dorota Marchewka. Powierzenie funkcji Dyrektora placówki zostało wręczone na okres 5 lat od 01.09.2024 r. do 31.08.2029 r.

Dyrektorzy 3
Powierzenie stanowiska Dyrektora Przedszkola Gminnego w Nowym Żmigrodzie. Fot. Krystian Gaworowski | Gmina Nowy Żmigród.

Na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Desznicy, na okres od 01.07.2024 r. do 31.08.2028 r., desygnowano Panią Celinę Miśkowicz.

Dyrektorzy 4
Powierzenie stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej w Desznicy. Fot. Krystian Gaworowski | Gmina Nowy Żmigród.

W Szkole Podstawowej w Łężynach od 1 września br. nastąpi zmiana Dyrektora Szkoły. Pełniącą obowiązki Dyrektora zostanie Pani Dorota Bułka, która do tej pory była nauczycielem tej Szkoły. Funkcję p.o. Dyrektora będzie sprawowała przez okres 10 miesięcy do 30.06.2025 r.

Dyrektorzy 5
Powierzenie stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łężynach. Fot. Krystian Gaworowski | Gmina Nowy Żmigród.

W pozostałych placówkach oświatowych z terenu naszej gminy powierzenie pełnienia obowiązków dyrektorów szkół podstawowych zostało wręczone na 10 miesięcy od 01.09.2024 r. do 30.06.2025 r. Akty powierzenia stanowisk zostały wręczone następującym osobom:

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kątach – Pani Cecylia Piwowar – Nadymus,

Dyrektorzy 6
Powierzenie stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kątach. Fot. Krystian Gaworowski | Gmina Nowy Żmigród.

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Władysława Findysza – Męczennika w Nowym Żmigrodzie – Pani Alicja Witkowska,

Dyrektorzy 7
Powierzenie stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowym Żmigrodzie. Fot. Krystian Gaworowski | Gmina Nowy Żmigród.

Szkoła Podstawowa w Łysej Górze – Pani Alicja Nowacka,

Dyrektorzy 8
Powierzenie stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łysej Górze. Fot. Krystian Gaworowski | Gmina Nowy Żmigród.

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Nienaszowie – Pan Zdzisław Brocławik,

Dyrektorzy 9
Powierzenie stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nienaszowie. Fot. Krystian Gaworowski | Gmina Nowy Żmigród.

Szkoła Podstawowa w Makowiskach – Pan Marcin Wierdak.

Dyrektorzy 10
Powierzenie stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej w Makowiskach. Fot. Krystian Gaworowski | Gmina Nowy Żmigród.

We współczesnym świecie stanowisko Dyrektora placówki oświatowej wiąże się z odpowiedzialnością za przyszłość nowych pokoleń Polaków. To trud i zaangażowanie związane ze współpracą z młodzieżą i personelem. Życzymy wszystkim Dyrektorom niesłabnącej wiary w siebie, osobistego zaangażowania oraz gotowości do podejmowania nowych wyzwań dla dobra społeczności szkolnej.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.