• 1.jpg
  • WWW-2.jpg
  • WWW-3.jpg
  • WWW-5.jpg
  • WWW-6.jpg
  • WWW-8.jpg
  • WWW-11.jpg
  • WWW-13.jpg
  • WWW-17.jpg
  • WWW-19.jpg
  • WWW-20.jpg
50% zniżki dla Seniorów 65+ z terenu Gminy Nowy Żmigród na przejazdy z PGZK-Jasiel, po trasach przebiegających przez teren Powiatu Jasielskiego. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami skorzystania z ulgi.
 
✅Z inicjatywy Władz Gminy Nowy Żmigród i na podstawie uchwały Zgromadzenia Powiatowo-Gminnego Związku Komunikacyjnego w Powiecie Jasielskim, od 1 stycznia br., seniorzy zameldowani lub mieszkający na terenie naszej Gminy, będą uprawnieni do ulgi w przewozach świadczonych przez operatora PGZK-Jasiel.
✅Najważniejsze informacje:
🔵Kto jest uprawniony do skorzystania z ulgi?
- osoby zameldowane lub mieszkające na terenie Gminy Nowy Żmigród, które ukończyły 65 rok życia.
🔵Jaka jest wysokość ulgi?
- wysokość ulgi stanowi 50% ceny biletu jednorazowego.
🔵Jak skorzystać z ulgi?
- procedura jest bardzo prosta:
1️⃣ osoby po ukończeniu 65 roku życia, które są zameldowane, bądź zamieszkują na terenie naszej Gminy i wyrażą wolę korzystania z ulgi, powinny osobiście udać się do miejscowego Urzędu Gminy,
2️⃣ na biurze podawczym Urzędu, które mieści się przy głównym wejściu, uzupełnią krótki wniosek o wydanie dokumentu uprawniającego do zniżki,
3️⃣ na podstawie wniosku, po potwierdzeniu uprawnienia do zniżki (weryfikacja meldunku/zamieszkania i wieku Wnioskodawcy), „od ręki” zostanie wygenerowana plastikowa karta zawierająca dane uprawnionego do zniżki,
4️⃣ karta będzie okazywana wraz z dokumentem tożsamości kierowcy autobusu PGZK-Jasiel, podczas zakupu biletu,
5️⃣ ważna bezterminowo karta zagwarantuje seniorom 65+ ulgę w wysokości 50% na przejazdy po trasach przebiegających przez teren Powiatu Jasielskiego na podstawie biletu jednorazowego.
 
417109359 749648450526720 6423988368729379867 n
 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.