^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


zpW niedzielę 24 września br. na stadionie sportowym w Osieku Jasielskim odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Wzięło w nich udział łącznie 23 drużyny z gmin powiatu jasielskiego. Gminę Nowy Żmigród reprezentowały: OSP KSRG Skalnik gr. A, OSP Brzezowa gr. C, MDP Mytarka chłopcy (w kategorii tej występują zespoły chłopców lub zespoły mieszane chłopców i dziewcząt) i MDP Łysa Góra dziewczęta.

Czytaj więcej...

Zakończono termomodernizację remizy w Gorzycach. W ramach inwestycji wykonane zostały m.in.: izolacje fundamentów, elewacja budynku (ocieplenie i tynki), płytka odbojowa, instalacja odgromowa, oświetlenie zewnętrzne, okładziny okapu, orynnowanie i śniegołapy.

Czytaj więcej...

Mytarka na Slowacji 3 1W niedzielę 9 lipca br. strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mytarce wraz z delegacją Zarządu Gminnego ZOSP RP w Nowym Żmigrodzie uczestniczyli w zawodach sportowo-pożarniczych o puchar starosty Zupcan.

Czytaj więcej...

4 czerwca otworzyły się strażnice dla najmłodszych i starszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci miały okazję usiąść w samochodach pożarniczych, ubrać umundurowanie strażackie oraz uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych przez strażaków. To już trzecia edycja akcji, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Czytaj więcej...

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy

Informacje o wyłączeniach prądu

  • Informacje o wyłączeniach prądu