^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Zapraszamy do udziału wystawców związanych z wytwarzaniem i obrotem produktami i żywnością wysokiej jakości rozumianą jako certyfikowana żywność ekologiczna (certyfikat powinien zostać wydany przez jednostkę upoważnioną, wpisaną do Rejestru Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dot. jednostek certyfikujących w rolnictwie ekologicznym w Polsce), a także z żywnościowymi produktami tradycyjnymi (wpisanymi na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi). Podczas Targów Ekogala wystawcami mogą zostać również podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka oraz gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne i zagrody edukacyjne (podmioty z terenu Województwa Podkarpackiego).

Udział wystawców w Targach jest bezpłatny.

Nabór wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do dnia 31 października 2018 r. Zasady udziału oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.ekogala.eu.

W ramach imprezy zaplanowano konferencje, degustacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy gotowania i rękodzieła związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wejście na Targi dla zwiedzających będzie również bezpłatne.

Zapraszamy do uczestnictwa i zwiedzania EKOGALI oraz na naszą stronę internetową www.ekogala.eu.

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy

Informacje o wyłączeniach prądu

  • Informacje o wyłączeniach prądu