^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


fotowoltaika na szkoleW piątek 31 marca w Jasielskim Domu Kultury odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu pn. Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki, w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego zainstalowano 8250 instalacji solarnych na budynkach indywidualnych mieszkańców oraz 103 na budynkach użyteczności publicznej. W ramach projektu wykonano również 49 instalacji fotowoltaicznych. W projekcie uczestniczyła również Gmina Nowy Żmigród.

Na terenie gminy Nowy Żmigród zainstalowano: 269 instalacji solarnych, w tym: 262 na budynkach mieszkalnych i 7 na budynkach użyteczności publicznej (Szkoła Podstawowa w Desznicy, Szkoła Podstawowa w Kątach, Zespół Szkół w Łężynach, Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie, Zespół Szkół w Nienaszowie, Dom Ludowy w Łężynach, Ośrodek Zdrowia w Nowym Żmigrodzie) oraz 5 instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej (Szkoła Podstawowa w Kątach, Zespół Szkół w Łężynach, Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie, Zespół Szkół w Nienaszowie, Urząd Gminy w Nowym Żmigrodzie).

W związku z faktem, iż instalacje wykonywane były przez kilku generalnych wykonawców informujemy, że ewentualne usterki oraz ich podejrzenie należy zgłaszać swojemu wykonawcy: PBU WIKTOR sp. j. Radomsko, ECO-TEAM sp. z o. o. sp. k. (tel. 13 430 02 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www: eco-team.net) lub EKOPROGRAM (tel. 508 333 554, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

UWAGA! Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z winy użytkownika.

W przypadku nieuzasadnionego wezwania serwisu koszt pokrywa użytkownik.

fotowoltaika na gminie

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy